Mesajul transmis de Shakira pentru Gerard Pique, la 4 ani de la divorț: „Sunt îndrăgostită”

acum 4 saptamani 12

La 4 ani de la separare, Shakira are un mesaj pentru fostul ei soț, fotbalistul Gerard Pique. Ea ține să îi mulțumească acestuia pentru cei doi copii și pentru timpul petrecut ca familie, scrie La Vanguardia.

Într-un interviu acordat ziarului britanic The Times, artista și-a exprimat recunoștința continuă față de tatăl copiilor ei.

„Voi păstra mereu în inima mea recunoștința față de tatăl copiilor mei și pentru că m-a făcut mama care sunt”, a declarat ea, referindu-se la Milan și Sasha, născuți în timpul relației cu Piqué.

Shakira a rememorat, de asemenea, procesul dificil prin care a trecut după despărțire, confirmând că a fost una dintre cele mai dificile perioade din viața ei. Ea a explicat că despărțirea a marcat sfârșitul proiectului familial pe care spera să-l mențină pentru totdeauna, deși consideră că întreaga experiență a ajut...

Sursa: https://www.gandul.ro/actualitate/mesajul-transmis-de-shakira-pentru-gerard-pique-la-4-ani-de-la-divort-sunt-indragostita-20904993

Citiți întregul articol

Declinarea răspunderii !!!

SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.

Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).

Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.