La 4 ani de la separare, Shakira are un mesaj pentru fostul ei soț, fotbalistul Gerard Pique. Ea ține să îi mulțumească acestuia pentru cei doi copii și pentru timpul petrecut ca familie, scrie La Vanguardia.
Într-un interviu acordat ziarului britanic The Times, artista și-a exprimat recunoștința continuă față de tatăl copiilor ei.
„Voi păstra mereu în inima mea recunoștința față de tatăl copiilor mei și pentru că m-a făcut mama care sunt”, a declarat ea, referindu-se la Milan și Sasha, născuți în timpul relației cu Piqué.
Shakira a rememorat, de asemenea, procesul dificil prin care a trecut după despărțire, confirmând că a fost una dintre cele mai dificile perioade din viața ei. Ea a explicat că despărțirea a marcat sfârșitul proiectului familial pe care spera să-l mențină pentru totdeauna, deși consideră că întreaga experiență a ajut...

acum 4 saptamani
12























English (US) ·
Romanian (RO) ·