Panică la un mall din Timișoara. Un taximetrist a intrat cu mașina într-un grup de oameni aflați la coadă la o covrigărie

acum 1 ora 11

Momente de groază joi după-amiază, în fața centrului comercial Shopping City din Timișoara, după ce un taximetrist în vârstă de 65 de ani a pierdut controlul mașinii și a intrat într-un grup de persoane care așteptau la o patiserie. Trei oameni au fost răniți, unul dintre ei fiind transportat de urgență la spital.

Trei persoane au fost rănite după ce un taximetrist a inatrat cu mașina într-un grup de oameni

Incidentul s-a produs joi, 26 iunie, în fața centrului comercial Shopping City din Timișoara. Din motive care urmează să fie stabilite de anchetatori, șoferul unui taxi, în vârstă de 65 de ani, a pierdut controlul volanului și a intrat într-un grup de persoane care așteptau la coadă la o covrigărie.

Sursa: https://www.gandul.ro/actualitate/panica-la-un-mall-din-timisoara-un-taximetrist-a-intrat-cu-masina-intr-un-grup-de-oameni-aflati-la-coada-la-o-covrigarie-20934481
Citiți întregul articol

Declinarea răspunderii !!!

SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.

Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).

Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.