Actorul Toto Dumitrescu, fiul fostului internațional Ilie Dumitrescu, a fost internat la Spitalul Clinic de Psihiatrie „Alexandru Obregia”, după un incident petrecut într-un magazin din Sectorul 4 al Capitalei. Potrivit Poliției Capitalei, acesta ar fi avut un comportament agresiv, ar fi distrus mai multe produse din magazin și ar fi fost implicat într-o altercație cu concubina sa.
Toto Dumitrescu a ajuns din nou în centrul unui scandal
Potrivit informațiilor transmise de Direcția Generală de Poliție a Municipiului București, incidentul a fost semnalat pe 21 iunie 2026, în jurul orei 18:00, printr-un apel la 112. O femeie a anunțat că un bărbat ar fi intrat într-un magazin din Sectorul 4, unde ar fi răsturnat și deteriorat mai multe produse aflate la vânzare. După ce a ieșit din magazin, bărbatul ar fi avut o altercație pe stradă cu o femeie, potrivit relatării apelantei.
Sursa: https://www.gandul.ro/actualitate/toto-dumitrescu-internat-la-obregia-dupa-un-incident-intr-un-magazin-din-sectorul-4-politia-a-deschis-dosar-penal-20932349 Declinarea răspunderii !!!
SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.
Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).
Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.

acum 1 ora
14





















English (US) ·
Romanian (RO) ·